Przejdź do treści
Czytaj w przeglądarce
Brodło w Dolinie Szklarki
Obrazek użytkownika maTeo
Kwietniowa przeplatanka

Dla lubiących zimę, święta Wielkiej Nocy miały w tym roku znaczną przewagę nad świętami Bożego Narodzenia. Na szczęście pogoda powróciła do normy i wiosna zawitała na dobre.

Kwiecień to okres kiedy największą popularnością cieszą się rejony wspinaczkowe dobrze nasłonecznione. Jedną z takich miejscówek jest Brodło w Dolinie Szklarki. Dzięki pomocy Artura Kowalczyka możecie dowiedzieć się jakie są zasady wspinania w tym rejonie. Opublikowaliśmy także skałoplany wszystkich sektorów masywu Brodła. Biała Ścianka, Szare Płyty i główna ściana Brodła dają możliwość zasmakować górskiej przygody w podkrakowskiej dolince.

Inną ciepłą skałą jest przygotowana w ubiegłych latach przez Artura Pierzchniaka Skała Miłości w Mstowie. Dzięki pieniądzom jakie otrzymaliśmy z 1% udało się pomóc Arturowi w stworzeniu 6 dróg wspinaczkowych.

Jeszcze do końca kwietnia można przekazać WSPINCE na podobne działania swój 1%.

Jeżeli poszukujecie słonecznego rejonu na początek sezonu wspinaczkowego, polecamy Wam Skałę Zachwytu w Sułoszowej. Jest ona świetną miejscówką dla początkujących oraz do rozwspinania się. Znajdziecie tam prawie 20 bardzo łatwych linii oraz przepiękne widoki.

KUPUJĄC POMAGASZ - na zakończenie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie Fundacji FaniMani, do którego przestąpiła także WSPINKA. Dzięki temu robiąc zakupy online możesz pomóc nam w realizacji naszych celów. To nic nie kosztuje a niewielka część wydanych pieniędzy zostanie przekazana jako darowizna na rzecz Fundacji WSPINKA.

 


Mateusz Paradowski
Prezes Zarządu


Brodło w Dolinie Szklarki i prawie górskie wspinanie

Górujący nad Doliną Szklarki, potężny masyw Brodła, oferuje niewiele, jak na swój potencjał, dróg wspinaczkowych, ale za to kilka z nich to, jak na warunki jurajskie, bardzo długie linie.

Brodło w całej okazałości
Robiąc zakupy online można pomagać WSPINCE

Robisz zakupy przez Internet i chcesz przy okazji pomóc WSPINCE, aby przyczynić się do powstawania nowych ogródków wspinaczkowych? Możesz to zrobić dzięki FaniMani.pl.

Robiąc zakupy online można pomagać WSPINCE
Skała Miłości w Mstowie
Dzięki Waszym wpłatom 1% udało się pomóc Arturowi Pierzchniakowi stworzyć pod Częstochową nowy rejon wspinaczkowy.
Skała Miłości w Mstowie
Skała Zachwytu w Sułoszowej

WSPINKA udostępniła nowy "zachwycający" rejon wspinaczkowy w Sułoszowej.

Skała Zachwytu w Sułoszowej